Skip links

O centrum transplantacji włosów

Jesteśmy nowoczesną kliniką, w której zajmujemy się efektywnym leczeniem łysienia. Przeprowadzamy zabiegi przeszczepiania włosów innowacyjną metodą FUE (Follicular Unit Excision) z wykorzystaniem implanterów DHI (Direct Hair Implantation). Wykonujemy także zabiegi niechirurgiczne – mezoterapię igłową oraz mikropigmentację skóry głowy.

Centrum Transplantacji Włosów Dr Pyziak powstało w Krakowie, w którym do tej pory brakowało tak wyspecjalizowanego i nowoczesnego gabinetu transplantacji włosów FUE. To miejsce, w którym łączymy nasze doświadczenia i zdobytą za granicą praktykę, by pomagać naszym pacjentom w osiąganiu ich indywidualnych celów.

Naszą dewizą są wysokie kwalifikacje i profesjonalizm – na każdym etapie leczenia. Dlatego całość procedury – od pobrania pierwszego przeszczepu do ostatniego wszczepienia – przeprowadzana jest przez lekarza, któremu asystuje wykwalifikowana pielęgniarka. Dzięki filozofii, opartej na eksperckości naszego personelu, Centrum Transplantacji Włosów Dr Pyziak to miejsce, w którym do problemu łysienia podchodzimy kompleksowo i innowacyjnie.

Przeszczep włosów FUE to skuteczny i nowoczesny sposób na poprawę wyglądu oraz gęstości włosów, które z kolei przekładają się na dobre samopoczucie i większą pewność siebie naszych pacjentów.
W Centrum Transplantacji Włosów Dr Pyziak wykonujemy również specjalistyczne zabiegi niechirurgiczne, które poprawiają kondycję włosów i skóry głowy – mezoterapię igłową oraz mikropigmentację SMP (scalp micropigmentation).

Podstawą zadowolenia jest zaufanie profesjonalistom.

Umów się na pierwszą konsultację

Osiągnij z nami oczekiwany efekt wizualny
Większa pewność siebie, atrakcyjny wygląd i lepsza prezencja, bardziej gęste włosy – to tylko kilka korzyści profesjonalnych zabiegów, które realizujemy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy pacjent ma swój cel i oczekiwania względem rozwiązania jego problemu łysienia.

Przeszczep włosów FUE, mikropigmentacja skóry głowy, mezoterapia igłowa – podczas indywidualnych konsultacji ustalamy efektywny plan działania i wybieramy najlepsze w danym przypadku rozwiązania. Wszystko po to, by pacjent mógł cieszyć się zamierzonym efektem wizualnym. Stawiamy przy tym na innowacyjne metody, najwyższą jakość i naturalność.

Nowoczesna klinika na krakowskim Zabłociu
Nasza klinika znajduje się w postindustrialnej dzielnicy Krakowa – na Zabłociu, które w ostatnim czasie stało się modną i szybko rozwijającą częścią miasta. Przyciąga ona zarówno zagraniczne firmy, które mają tu swoje siedziby w licznych biurowcach, jak i mieszkańców Krakowa, chętnych do zamieszkania w tej urokliwej i wyjątkowej okolicy.

Mimo bliskiej odległości od centrum miasta, nasza klinika położona jest w cichym i ustronnym miejscu, które daje pacjentom poczucie prywatności. Centrum to przestronny i nowoczesny obiekt, na który składają się dwie sale zabiegowe, pokój konsultacji oraz pokój pacjenta. Do kliniki przynależy również jej druga część, w której wykonywane są zabiegi niechirurgiczne z zakresu mezoterapii igłowej oraz mikropigmentacji skóry głowy.

10 lat praktyki w krajach skandynawskich, ponad 1500 zrealizowanych zabiegów i tyle samo zadowolonych pacjentów. Nasze centrum to miejsce, w którym światowy poziom i doświadczenie są dostępne dla naszych pacjentów bez konieczności wyjazdu za granicę.

Rodzaje konsultacji

Zapraszamy na konsultację, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przeprowadzimy kwalifikację do zabiegu i wybierzemy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu. Wybierz preferowaną formę spotkania i umów się z nami w dogodnym dla Ciebie terminie.

Bezpłatna 0n-line

Konsultacja on-line

0 PLN

Zapisz się
Lekarska

Konsultacja lekarska

300 PLN

Zapisz się
Lekarska VIP

Konsultacja lekarska VIP

500 PLN

Zapisz się
Dowiedz się więcej

Konsultacja lekarska VIP

500 PLN

  • termin wizyty konsultacyjnej z lekarzem do tygodnia,
  • możliwość zarezerwowania terminu także w soboty,
  • gwarancja, że w Centrum nie będzie innych pacjentów,
  • wykonanie zabiegu do dwóch tygodni od konsultacji.