Skip links

Mikropigmentacja skóry głowy SMP

Opis zabiegu mikropigmentacji skóry głowy SMP

Mikropigmentacja skóry głowy SMP (scalp micropigmentation) jest to forma tatuażu medycznego, który jest nowoczesnym i efektownym sposobem na walkę z łysieniem. Zabieg polega na punktowym umieszczeniu pigmentu w wierzchniej warstwie skóry za pomocą urządzenia ze sterylną igłą. Powstają w ten sposób tysiące maleńkich 'kropek’, które dają złudzenie krótko ściętych włosów.

Metoda wykorzystywana jest w przypadku: łysienia androgenowego, widocznych blizn, także po przeszczepach włosów metodą „Strip” lub FUE, łysienia plackowatego i bliznowaciejącego oraz z powodu przerzedzenia włosów na całej głowie.

Jest to zabieg cieszący się coraz większa popularnością u mężczyzn, którzy stracili włosy częściowo lub całkowicie jak i u kobiet, których włosy przerzedziły się i skóra głowy kontrastuje z ich kolorem.

Efekty da się zauważyć już po pierwszej sesji, jednak dla pełnej satysfakcji z zabiegu zaleca się wykonanie trzech.

Co ważne mikropigmentacja jest opcją, która sprawdzi się u osób w każdym wieku, dlatego nie zastanawiaj się dłużej i zgłoś się na konsultację.

Umów się na pierwszą konsultację

Przygotowanie do zabiegu

Nie jest skomplikowane i wystarczy nie spożywać alkoholu w nadmiernych ilościach na 24 h przed sesją oraz przyjść z umytą głową.
Nie ma konieczności strzyżenia włosów. Wykonamy to w naszym Centrum.

Cennik mikropigmentacji skóry głowy SMP

Mikropigmentacja blizny (w zależności od rozmiarów)od 1 500 PLN
Cała głowa, pierwsza sesja – efekt ogolonej skóry głowy6 500 – 8 000 PLN
Sesja II i III (uzupełnienie pierwszego zabiegu)od 1 500 PLN
Optyczne zagęszczanie włosów1 500 – 7 000 PLN