Skip links

Zespół

Dr Sławomir Pyziak

Jestem lekarzem z 10 letnim doświadczeniem w przeprowadzaniu transplantacji włosów metodą FUE-DHI. W 2010 roku uzyskałem dyplom Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po zakończeniu studiów odbyłem obowiązkowy, roczny staż w 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu.

Sławomir Pyziak - ZnanyLekarz.pl

Dr Jakub Szczudlik

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom uzyskałem w 2010 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, rozpocząłem specjalizację z chirurgii urazowej w Klinice Ortopedii i Traumatologiii Narządu Ruchu Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera – również w stolicy Małopolski. Tytuł specjalisty w tejże dziedzinie uzyskałem w 2018 roku.

Jakub Szczudlik - ZnanyLekarz.pl

Mgr Marlena Klich

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Moją ścieżkę kariery zawodowej rozpoczęłam w sierpniu 2012 roku, zaczynając pracę na Bloku Operacyjnym, na stanowisku pielęgniarki operacyjnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Krakowie.

Mgr Izabela Wiercińska

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego. Tytuł magistra pielęgniarstwa uzyskałam we wrześniu 2020 roku. Przed rozpoczęciem pracy w zawodzie odbyłam trzymiesięczny staż podyplomowy na Malcie.

Marcin Brzegowy

W klinice zajmuję się mikropigmentacją skóry głowy (SMP). Naszą usługę kieruję do osób, które na co dzień zmagają się z problemem nadmiernego wypadania włosów, posiadających łysienie plackowate lub blizny pourazowe, pooperacyjne. Mikropigmentacja jest też idealnym dopełnieniem po przeszczepie włosów.

Rekomendacje

Karl Gustaw Edung

Swoje doświadczenie w prowadzeniu biznesu w szeroko pojętej medycynie estetycznej nabywałem przez 25 lat, w tym 6 lat w międzynarodowej stomatologii estetycznej i 19 lat w chirurgii plastycznej.  Ostatnie 10 lat, pracując dla Q-Med / Galderma jako Dyrektor ds. Estetyki, w marketingu strategicznym.  W ciągu ostatnich 10 lat mojej pracy w Q-Med często podróżowałem po całym świecie, uczestnicząc w spotkaniach i wykładach.

Ponieważ poczułem potrzebę wykonania drobnego przeszczepu włosów, sprawdziłem gdzie i u kogo mógłbym wykonać tego typu zabieg. Po przejściu na emeryturę dość dobrze znałem rynek estetyczny, zarówno jeśli chodzi o zabiegi z najwyższej półki, jak i najlepszych lekarzy w zakresie różnych zabiegów estetycznych.

Przede wszystkim wcześnie zrozumiałem, że metoda FUE jest najwydajniejszą i najwygodniejszą metodą. Po drugie, szukałem najlepszego lekarza, który wykonałby mi tego typu zabieg. Mój wybór padł wtedy na dr Sławka Pyziaka – lekarza z doświadczeniem tysięcy wykonanych i udanych zabiegów.

Przeszczep włosów, który odbyłem u dr Pyziaka spełnił wszystkie moje oczekiwania. Leczenie, jak i rezultat zabiegu były znakomite. Jestem bardzo zadowolony zarówno z wyboru metody leczenia, jak i wyboru lekarza. Bardzo polecam Dr Pyziaka, jeśli szukasz doświadczonego specjalisty transplantologii włosów.

I have been working within the esthetic business for about 25 years, 6 years within international esthetic dental business and 19 years towards esthetic clinicians such as plastic surgeons. My last 10 years, working for Q-Med / Galderma my position was Director Esthetics, Strategic Marketing. During my last 10 years within Q-Med I was frequently traveling worldwide attending meetings as well as lecturing.

As I felt a need to make a minor hair transplantation I screened where- and who to make it. Upon my retirement I was quite well acquainted with the esthetic market, both in terms of top-of-the-line treatments as well as the best clinicians to consult for various esthetic treatments. First of all, I early understood the FUE-method was the most efficient and convenient method. Secondly, I looked for the best clinician to choose. My choice then came to be Dr Slawek Pyziak, a doctor with a record of thousands of successful treatments behind him.

The treatment I had by Dr Pyziak met all my expectations. The treatment as well as the clinical result was superior. I’m therefore very glad for both the choice of treatment methoc as well as my choice of clinician to make. Therefore, I can very much recommend Dr Pyziak should it be that you are looking for a well experienced doctor to make your hair transplantation.

Karl Gustaf Edung
Emerytowany dyrektor, Q-Med / Galderma
Autor książki „Wstęp do Estetisk Plastikkirurgi”
Dziś doradca w międzynarodowym biznesie estetycznym

Karl Gustaf Edung
Retired Director, Q-Med / Galderma
Author of the book “Introduktion till Estetisk Plastikkirurgi”
Today consulting within the international esthetic business

ksiazka-karl-gustaw

Tydzień po zabiegu

2 tygodnie po zabiegu

3 tygodnie po zabiegu

Efekt końcowy

Karim Salem

Od 2012 roku pracuję w sztokholmskiej klinice, jako osoba konsultująca zainteresowanych klientów chcących przeprowadzić u siebie zabieg transplantacji włosów. W tym czasie bardzo dobrze poznałem dr Pyziaka jako człowieka ale i lekarza. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta i jego oczekiwań. Zrozumienie, którym się wykazuje ale i to, jak potrafi stworzyć klimat gościnności powoduje, że cały proces zabiegowy przebiega w przyjemnej atmosferze.

Na początku mojej kariery zawodowej, sam byłem klientem. Był to dla mnie duży krok w stronę poprawy swojego samopoczucia. Oczekiwania także były bardzo wysokie. Zostały jednak one ostudzone, gdyż powiedziano mi, że obszar okolicy dawczej jest osłabiony a włosy są kręcone i nie mogę oczekiwać dużej ilości pobranych włosów. W rezultacie pobrano 1050 graftów co dało liczbę 2300 włosów. Marzyłem o zagęszczeniu przedniej części głowy wraz z linią włosów. Generalnie byłem zawiedziony bo poprawie uległa jedynie sama linia.

Osiem lat później, w 2020 roku postanowiłem oddać się w ręce dr Pyziaka i zrobić drugi przeszczep włosów. Ciągle pamiętałem jak zakończyła się pierwsza próba i miałem świadomość, że okolica dawcza została już lekko wyeksploatowana i następny zabieg to pogłębi i może spowodować większą widoczność blizn. Dr Pyziak dał mi rzeczową i realną ocenę sytuacji, że możliwe jest pobranie przynajmniej 3000 włosów.

Karim Salem
Były konsultant i manager Poseidonkliniken Stockholm

Oddając się w jego ręce ufałem mu bo wiedziałem, że nie obiecuje rzeczy niemożliwych, które mają być czystym chwytem marketingowym, ponieważ widziałem dużą ilość jego zadowolonych klientów. Dawało mi to komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dokładnie wytłumaczył mi na czym powinniśmy się skupić. Priorytetem było ponowne maksymalne zagęszczenie przodu i jeżeli pozwoli na to liczba graftów, umieszczenie reszty bliżej czubka głowy.
Moje doświadczenie zawodowe jak i samego klienta dr Pyziaka dało mi pewność, że jest bardzo konkretny i stara się zrobić swoją pracę z jak największym zaangażowaniem, aby klienci czuli się usatysfakcjonowani.

Dr Pyziak przeszczepił mi 1780 mieszków włosowych co przełożyło się na 4231 włosów. Byłem bardzo zadowolony z tego wyniku wiedząc, że zrobi to ogromną różnicę w rezultacie końcowym. Teraz 12 miesięcy później mogę Wam powiedzieć, że rezultat jest dokładnie taki, jak został opisany przez doktora Pyziaka. Efekt jest bardzo naturalny dzięki czemu jestem bardzo szczęśliwy. Nie tylko zostało mi przeszczepione więcej włosów niż oczekiwałem, ale też jest perspektywa na wykonanie trzeciego zabiegu, aby dopełnić tzw. koronę głowy, jeśli poczuję taką potrzebę.