Skip links

Dr Sławomir Pyziak

Dr Sławomir Pyziak

Jestem lekarzem z 10 letnim doświadczeniem w przeprowadzaniu transplantacji włosów metodą FUE-DHI. W 2010 roku uzyskałem dyplom Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po zakończeniu studiów odbyłem obowiązkowy, roczny staż w 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu. Bezpośrednio po jego zakończeniu, moją ścieżkę kariery zawodowej ściśle ukierunkowałem na zdobywanie wiedzy i doświadczenia z zakresu transplantacji włosów. Pierwszym ośrodkiem, w którym przeszedłem szkolenie pod okiem zagranicznych specjalistów i rozpocząłem pracę w 2012 roku, była Poseidonkliniken w Oslo. Po 9 miesiącach zaproponowano mi stanowisko głównego lekarza w renomowanej Poseidonkliniken w Sztokholmie, w której wykonuję zabiegi również obecnie. W trakcie mojej działalności zawodowej wykonałem blisko 2000 zabiegów transplantacji włosów metoda FUE-DHI, które wpłynęły na polepszenie komfortu życia moich pacjentów.

Jako członek światowej organizacji ISHRS, nie tylko uczestniczę w konferencjach naukowych i pogłębiam swoją wiedzę, ale również dzielę się nią, szkoląc innych lekarzy.

Nadszedł czas, aby moje umiejętności i zagraniczne doświadczenie, przyniosło polskim pacjentom pomoc w zmaganiu się z problemem łysienia. Dlatego jeżeli profesjonalizm i bezpieczeństwo stawiane są przez Ciebie na pierwszym miejscu, zapraszam do mojego Centrum Transplantacji Włosów w Krakowie.

Efekty zabiegu FUE-DHI

Więcej efektów FUE-DHI
Przed i po przeszczepie włosów metodą FUE
Zdjęcie przed I po zabiegu przeszczepu włosów FUE
przeszczep włosów metodą fue
efect przeszczepu włosów metodą fue w centrum Transplantacji włosów